Het team: Even voorstellen

We hebben in ons team:

  • 1 schoolopleider voor de begeleiding van de studenten in de Academische Opleidingsschool (PABO studenten). (Carolien Salari)
  • 1 leerkracht met een specialisatie in het domein rekenen. (Marino van der Zande)
  • 1 interne begeleider met als specialisatie gedrag. (Maartje Wildenberg)

Martin Bokx

Directeur

martin.bokx@floresonderwijs.nl

Maartje Wildenberg

Intern begeleider/Leerkracht groep 5

maartje.wildenberg@floresonderwijs.nl

Carolien Salari

Opleider in de School/Leerkracht groep 4/5

carolien.salari@floresonderwijs.nl

Yasmine Dijkstra

Leerkracht groep 8

yasmine.dijkstra@floresonderwijs.nl

Ronald van Kranen

Leerkracht groep 5 en 8

ronald.vankranen@floresonderwijs.nl

Sasja Welling

Leerkracht groep 4, 6/7 en 8

sasja.welling@floresonderwijs.nl

Suze Li

Leerkracht groep 8

suze.li@floresonderwijs.nl

Suzan Fluit

Leerkracht groep 6/7

suzan.fluit@floresonderwijs.nl

Marino van der Zande

leerkracht groep 7

marino.vanderzande@floresonderwijs.nl

Arthur Jansen

Leerkracht groep 6

arthur.jansen@floresonderwijs.nl

Tessa Weggeman

Leerkracht groep 5

tessa.weggemans@floresonderwijs.nl

Wilma Okkes

Leerkracht groep 3 en 4

wilma.okkes@floresonderwijs.nl

Marja Velders

Leerkracht groep 4/5

marja.velders@floresonderwijs.nl

Simone Wilbrink

Leerkracht groep 3

simone.wilbrink@floresonderwijs.nl

Gönül Diri

Leerkracht groep 1/2

gonul.diri@floresonderwijs.nl

Ursula Peters

Leerkracht groep 1/2

ursula.peters@floresonderwijs.nl

Yvonne Bosman

Leerkracht groep 1/2

yvonne.bosman@floresonderwijs.nl

Emilie Groenendijk

Leerkracht groep 1/2

emilie.groenendijk@floresonderwijs.nl

Ariana Hoeben

Vakdocent bewegingsonderwijs

ariana.hoeben@floresonderwijs.nl

Trudy van der Coterlet

Leerkracht groep 1-4

trudy.vandercoterlet@floresonderwijs.nl

Linda Gramser

Administratief medewerker/event manager

linda.gramser@floresonderwijs.nl

Tonnie de Haas

Concierge

tonnie.dehaas@floresonderwijs.nl