Het team: Even voorstellen

We hebben in ons team:

  • 1 schoolopleider voor de begeleiding van de studenten in de Academische Opleidingsschool (PABO studenten). (Carolien Salari)
  • 1 interne begeleider met als specialisatie gedrag. (Maartje Wildenberg)

Ansje de la Croix

Directeur

Maartje Wildenberg

Intern begeleider

maartje.wildenberg@floresonderwijs.nl

Carolien Salari

Opleider in de School/Leerkracht groep 3A

carolien.salari@floresonderwijs.nl

Yasmine Dijkstra

leerkracht groep 3B

yasmine.dijkstra@floresonderwijs.nl

Suze Li

leerkracht groep 8

suze.li@floresonderwijs.nl

Sasja Welling

Leerkracht groep 4

sasja.welling@floresonderwijs.nl

Christian van den Berg

Leerkracht groep 6

christian.vandenberg@floresonderwijs.nl

Arthur Jansen

leerkracht groep 7A

arthur.jansen@floresonderwijs.nl

Tessa Weggeman

leerkracht groep 4/5

tessa.weggeman@floresonderwijs.nl

Wilma Okkes

Leerkracht groep 3A

wilma.okkes@floresonderwijs.nl

Marja Velders

Leerkracht groep 5/6

marja.velders@floresonderwijs.nl

Simone Wilbrink

leerkracht groep 7B

simone.wilbrink@floresonderwijs.nl

Ursula Peters

Leerkracht groep 1/2

ursula.peters@floresonderwijs.nl

Yvonne Bosman

Leerkracht groep 1/2

yvonne.bosman@floresonderwijs.nl

Ariana Hoeben

Vakdocent bewegingsonderwijs

ariana.hoeben@floresonderwijs.nl

Linda Gramser

Administratief medewerker/event manager

linda.gramser@floresonderwijs.nl

Tonnie de Haas

Concierge

tonnie.dehaas@floresonderwijs.nl

Jalien Janssen

Leerkracht groep 1/2 A

jalien.janssen@floresonderwijs.nl

Elena van Brenk

Leerkracht groep 5/6

Ankie Gielissen

Leerkracht groep 3B, 4, 4/5

Marleen Braun

leerkracht groep 5/6, 7B, 8A

Pim Oldenboom

Leerkracht groep 8B